Členovia TJ Bezovec Piešťany a dobrovoľníci obnovili drevenný stôl s lavičkami pri Prameni

Na turistickom informačnom mieste (TIM) Prameň na modrej TZT  č. 2417  smerom z Havrana, sedlo na Čertovu pec bola dlhé roky drevená lavička so stolom, ktorá sa vplyvom klimatických podmienok a času rozpadla.

Členovia TJ Bezovec Piešťany a dobrovoľníci 3.7.2021 po získaní súhlasu správcu lesa vyčistili dané miesto a postavili nový stôl s dvomi lavičkami. Priebeh a výsledky dobrovoľníckej činnosti si môžete pozrieť v galérii.

TJ Bezovec si dovoľuje touto cestou poďakovať:

  1. p. Jozefovi Ábelovi, zo spoločnosti SLOV FOREST – Á.J., s.r.o., za súhlas na  obnovu starej lavičky  so stolom a umožnenie vstup vozidiel do lesa.
  2. oblastnej organizácii na podporu cestovného ruchu REZORT Piešťany za podporu pri technickej obnove turistických trás v okolí Piešťan.
  3. dobrovoľníkom a členom TJ Bezovec Piešťany: František Vičan, Jozef Horňák, Juraj Benko, Marián Julíny, Slavomír Frčka.

Dovoľujeme si upozorniť turistov, že na tomto mieste je ZÁKAZ KLADENIA OHŇA!