Ako sa stať členom TJ Bezovec

Kto môže byť členom
TJ Bezovec Piešťany je dobrovoľné združenie turistov a ochrancov prírody z Piešťan a okolia. O členstvo sa môže teda uchádzať každý, bez rozdielu veku a vzdelania, ktorý sa turistike venuje a chce sa zdokonaľovať, zúčastňovať sa akcií  organizovaných TJ Bezovec Piešťany resp. KST a pomáhať pri organizovaní týchto podujatí.

Pre koho TJ Bezovec Piešťany nie je
TJ Bezovec Piešťany v prvom rade nie je súkromný klub. Nie je teda vhodný pre ľudí, ktorí sa len chcú zúčastňovať akcií. Aktivity sú zamerané aj na rozvoj turistiky v Piešťanoch a okolí, nie len na pasívne členstvo.

Ako sa stať členom
Ak ste si prečítali všetko a máte záujem o členstvo, tak stačí napísať email s kontaktnými údajmi a pár slovami o sebe. My sa s Vami skontaktujeme a dohodneme ostatné podrobnosti. Kontakt na nás nájdete na stránke Kontakt.